SOSYAL MEDYA VE REKLAM YÖNETİMİ

Sadece ürün odaklı paylaşımlar hazırlarsanız takipçileriniz sizden vazgeçecektir.

Bir markanın sosyal medyasını yönetmek ile sosyal medya kullanıcısı olmak arasında ciddi farklar vardır.

İyi bir sosyal medya kullanıcısı olmak, sosyal medya platformlarını aktif ve etkili kullanmak başarılı bir sosyal medya yönetmek için yeterli değildir. Sosyal medya yönetimi, kitleleri analiz eden ve belli pazarlama stratejilerini uygulayan hatta markanın itibarını oluşturan profesyonel bilgi ve tecrübe gerektiren uzmanlık alanıdır.

Markanın hedef kitlesi, güçlü ve zayıf yanları, geliştirilebilir tarafları,marka dili, hedefleri, amaçları ve daha birçok kritik bilgiyi doğru tespit etmek gerekir.

Sadece ürün odaklı paylaşımlar hazırlarsanız takipçileriniz sizden vazgeçecektir.

Dijital Strateji Planı ile Firmanızın ve Rakiplerinizin analizi ile birlikte içerik yönetiminiz için Görsel Metin ve Tasarımlarınızı, Video tasarımlarınızı hazırlıyoruz.

Sayfa moderasyonu için önceden hazırladığınız planlara bağlı kalarak Sosyal Medya Rapou hazırlıyoruz. Sosyal medya raporları, hazırladığımız planlamalar ve paylaşımların amacına ulaşıp ulaşmadığını, takipçilerinizin en sevdiği içeriğin ne olduğu, hangi özelliklerin etkileşim aldığını görmemizi sağlıyor.

X
Çerezler kullanımı hakkında
Bu siteyi kullanarak, çerezlerin kullanımına izin veriyorsunuz. Sözleşmeleri Sözleşme - Başlık 2. Sözleşme adreslerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.