PRODÜKSİYON

Dijital dünyanın koşullarında size tanıtım filmleriyle, sosyal medya videolarıyla, animasyon, motion infografiklerle, introlar ile İnstagram, LinkedIn, Youtube, Facebook Hesaplarınız için hizmetler üretiyoruz. Firmanızın değerini artıran iz bırakan video tasarım ve animasyonlarımız ile çözüm ortağınız Diamed Ajans; Reklam ve Tanıtım filmlerinizi isteğiniz doğrultusunda hareket ederek titizlikle sunuma hazır hale getiriyor.

Sosyal Medya Gönderileriniz Daha Fazla Etkileşim Alsın.


Reklam ve Tanıtım Filmi: Firma ve kuruluşların kendi kurumsal kimliklerini, üretim ve hizmetlerini anlatan, potansiyel müşterilerini arttırmayı ve marka bilinirliğini arttırmayı amaçlayan prodüksiyonlardır.

Firma ya da kuruluşun büyüklüğü ve hedefleri ile bağlantılı olarak filmlerin süresi 1 dakika ile 10 dakika arasında değişebilir.

Sosyal Medya Video Displays & Slide Tasarımı ve Animasyon: Djital Çağımızda, Sosyal medyanın önemi ön plana çıkmaktadır. Kurum ve kuruluşların yanı sıra kişisel sosyal medya sayfalarında sıkça video tasarımlarına rastlıyoruz.Sosyal Medyada kullanılan tanıtım filmleri genellikle 10 saniye ile 2 dakika aralığındadır.

X
Çerezler kullanımı hakkında
Bu siteyi kullanarak, çerezlerin kullanımına izin veriyorsunuz. Sözleşmeleri Sözleşme - Başlık 2. Sözleşme adreslerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.