KİTAP VE DERGİ TASARIMI, TIBBİ DİJİTAL ÇİZİMLER

20 yıllık Deneyim ve Profesyonel Bakış açısı doğrultusunda hareket ederek derginizin ve kitabınızın görünümünü estetik bir şekilde tasarım ve mizanpajını yaparak okurlara hazır hale getiriyoruz... Makale, Tez, Dergi ve Kitaplar için yayınlanacak görsellerinizde Telif Hakkı sorunu yaşamamanız için Profesyonel Dijital Çizimler ile çözüm ortağınızız.

Kitap ve Dergi Tasarımı

Kitap ve dergi tasarımı büyük bir emek ve özen gerektirir. Bunun bilincinde olan ve kitap ve dergi tasarımlarınız için son derece özenli bir çalışma yürüten Diamed Ajans, adınızı en iyi şekilde duyurabilmeniz için gerekli olan tüm alt yapıya ve donanımlara sahiptir.

Markanıza ait olan bir derginin yada yazmış olduğunuz bir kitabın tasarımı ve tanıtımı için Profesyonel bakış açımız ve 20 yıllık deneyimimizden faydalanabilirsiniz. Kitap ve dergi tasarımı için ön planda olması gereken ve uygulanması önem arz eden belirli konular vardır.

Kitap tasarımı için önemli kriterler;

Kitap tasarımlarında en önemli unsur kapak tasarımlarıdır. Bu tasarımlar oluşturulurken tamamen özgür düşünceler ile hareket edilir. Kitaplarınızın içeriğine göre ve derginin amacına göre belirlenen kapaklar, etkili bir görsel olarak hazırlanır.

Dergi tasarımı için önemli kriterler;

Bir kurumun yada kuruluşun başarılı olması için etkili bir derginin olması gerekir. Kurumların isimlerini duyurmasındaki en önemli etkenlerden biri de başarılı bir dergiye sahip olmalarıdır. Bu nedenle dergi tasarımları da oldukça önemlidir. Dergi tasarımının başarılı olabilmesi için uygulanan kriterle ise şunlardır;


  1. Kurumsal bütünlüğün ön plana çıkarılması
  2. Görsel estetiğe yer verilmesi
  3. Derginin işlevsel olması
  4. Yüksek Fotoğraf kalitesine sahip olması
  5. Anlatılması gereken konunun nasıl anlatılacağının ortaya konulması


Firmamız, tasarımlarını yaparken yukarıda sayılan tüm kriterleri göz önünde bulundurur.

Sahip olduğunuz markaya ait olan sektörün tanımının dergiye yansıtılmasını sağlıyoruz.

Derginin içeriği ve firma ile ilgili tüm detaylara yer veriyor ve bu detaylarla özel olarak ilgileniyoruz.

Dergi metinlerindeki başlıkların tamamen ilgi çekici olmasını sağlıyor ve kapak tasarımını görselliğe ve akılda kalmaya yönelik hazırlıyoruz.

Derginin tasarımı ve renklerin kombini gibi aşamalarda sizler ile görüşerek bilgi alıyor ve sizlerin istekleri doğrultusunda bu aşamaları gerçekleştiriyoruz.

Hazırlamış olduğumuz dergi taslağını sizlere bir sunum ile gösteriyor ve onayınızı aldıktan sonra basım işlemine geçiyoruz.


Dijital Çizimler

Makale, Tez, Dergi ve Kitaplar için yayınlanacak görsellerinizde Telif Hakkı sorununuzu ortadan kaldırmak için Vektörel ortamda Çizimlerimizi tamamlayıp İstediğiniz Çözünürlük ve formatta sizlere teslim ediyoruz.


X
Çerezler kullanımı hakkında
Bu siteyi kullanarak, çerezlerin kullanımına izin veriyorsunuz. Sözleşmeleri Sözleşme - Başlık 2. Sözleşme adreslerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.